Instagram Youtube Facebook

ProQuest Ebook Central


ProQuest Ebook Central je multioborová databáza e-kníh, ktorá zaregistrovaným používateľom umožňuje prístup k plným textom odborných a vedeckých kníh. ProQuest Ebook Central sprístupňuje e-knihy z rôznych vedných oblastí, pričom tituly je možné vyhľadávať na základe zadania predmetového hesla, alebo prehľadávať v rámci jednotlivých odborov. V  online databáze  ProQuest Ebook Central je dostupná aj zbierka kníh s otvoreným prístupom (Open Access).

V rámci ProQuest Ebook Central je možné nájsť tituly z oblasti obchodu, IT, vzdelávania, strojárstva, prírodných vied, medicíny, psychológie, spoločenských vied, atď. 

 

POZOR! 
Pre prístup do ProQuest Ebook Central je potrebné zriadenie účtu. Pre jeho vytvorenie kliknite sem a budete presunutí na hlavnú stránku, kde kliknite na možnosť „pridať sa k Ebook Central“. Stránka vás následne požiada o vyplnenie krátkeho formulára: 

  • Meno
  • Priezvisko
  • E-mail/užívateľské meno (e-mail, ktorý použijete sa stane užívateľským menom na Ebook Central, a preto je nutné použiť školský e-mail s doménou tnuni.sk)
  • Heslo   

Po vyplnení formulára bude účet vytvorený a bude čakať na aktiváciu, ktorú vykoná Univerzitná knižnica TnUAD.

VSTUP do databázy ProQuest Ebook Central >>